Забронювати

Шукаєте найкращий і комфортніший офіс в Києві?

Шукаєте найкращий і комфортніший офіс в Києві? Приходьте до нас в коворкінг! У нас є: найкомфортніші робочі місця в Open Space, оренда офісів з меблями, переговорні кімнати з почасовою оплатою і конференц-зали для ваших бізнес-заходів. 

Наш простір пропонує коворкінг-офиси для абсолютно різної діяльності і на будь-який смак. Тут ви знайдете все, що тільки може знадобитися для організації затишної і приємної роботи.

Робочі місця ми пропонуємо відразу двох видів: 

  • відкриті – якщо хочеться попрацювати в просторому, красивому місці з іншими людьми або великим колективом;
  • закриті з бічними перегородками – якщо вам важливо комфортно усамітнитися для уважної роботи.

Зручні офіси доступні для різної кількості людей. Ви можете орендувати приміщення, розраховані для роботи 3-4, 7 і 8-10 чоловік. Ми пропонуємо офіси з панорамними вікнами, ергономічними меблями і дизайнерським ремонтом А-класу.

Спокійні переговорні коворкінгу допоможуть максимально легко організувати зустріч з партнерами, обговорення проекту, співбесіду або ділову бесіду. Приміщення облаштовані флипчартами і ЖК-панелями з HDMI- виходом.

А просторні конференц-зали з п’ятьма видами розсадження дозволять вмістити до 45 чоловік. Все, що необхідно для вдалих презентацій і заходів – тут доступно. Ви можете використати флипчарти, презентаційні екрани, маркери і проектори.

IC Coworking дає можливість орендувати будь-який офіс як на годину в Києві, так і на інший зручний термін. Також у нас є дивовижна кухня, привітні адміністратори власний бар, високошвидкісний інтернет, безкоштовна чай-кава, принтери, охорона і пропускна система.

У просторі IC Coworking завжди хочеться працювати! Ми потурбувалися про вас і зробили так, щоб ви не турбувалися про різних робітників дрібницях. Ми вже зробили все за вас. Залишилося тільки прийти і налаштуватися на натхненну роботу в найчарівнішому офісі в Києві!

Обратный звонок