Забронювати

Коворкінг – найзручніший з нині існуючих просторів для роботи.

За кордоном цей спосіб організації діяльності став суперзвичним, а наше суспільство до нього тільки-тільки звикає. Але якщо зважити всі за та проти роботи в звичайних кабінетах і коворкінгу – вибір стає очевидним.

Ми вже проаналізували всі плюси і мінуси за вас, тому пояснюємо, чому зняти такий офіс в Києві буде набагато комфортніше і вигідніше для кожного фрілансера і будь-якої компанії.

Найважливіша перевага – орендувати офіс в коворкінгу можна хоч на день, хоч на тиждень, на місяць, півроку, а то й на все життя. Ви самі обираєте, в які дні працювати, і оплачуєте тільки їх, чого не можна здійснити при винаймі стандартних кабінетів. До того ж оренда звичайного офісу в Києві коштує дорожче.

Коворкінг – це ще й знайомство з однодумцями. Величезний простір таких же людей, як і ви, який дозволяє придбати корисні знайомства і контакти.

Наш простір IC Coworking створив оптимальні умови для роботи із затишною атмосферою, високотехнологічним обладнанням, сучасною кухнею і приємним інтер’єром. Всі ці фактори допомагають налаштуватися на продуктивну і легку діяльність, яка, що дуже важливо, не призведе до профвигорання. 

Та не забувайте про безлімітний доступ до безкоштовного чаю та кави, які завжди піднімуть настрій і нададуть подих на нові звершення. 

Обратный звонок