fbpx

Юрій Федотов -iдеолог і засновник коворкінгу IC Сoworking

«Я пишаюся командою IC coworking. Усвідомлено підходив до запрошення кожного її члена, в першу чергу звертаючи увагу на тих людей, з якими мені самому було приємно спілкуватися. Я вибирав людей не стільки за їх професійним навичками, скільки за людськими якостями. Товариськість, відкритість, доброзичливість, бажання і готовність допомагати. Чому ці якості? Я прекрасно розумію, що конкурентною перевагою в нашому бізнесі є команда. Яким би прекрасним не був дизайн, ремонт, локація, технологічність..., якщо ти приходиш до коворкінгу, і його адміністратор з тобою розмовляє крізь зуби, ти йдеш і ніколи не повертаєшся. Людям сьогодні потрібні позитивні емоції, відкритість, простота, щирість і сердечність. І це ті якості, які готова дати наших резидентам і гостям моя команда».

НАША КОМАНДА

Світлана - керуючий партнер, директор з розвитку бізнесу

Захоплення і хобі:
навчання, трейдинг, спорт, подорожі
Що надихає у роботі в IC coworking:
«Надихає концепція coworking! Це не просто квадратні метри – це ком'юніті, в якому кожен резидент має величезну перевагу для реалізації своїх проектів. Покоління відкритих людей, які знають цінність win-win. Наша команда дбає про всі деталі. Життя стає яскравішим, коли бачиш, як запалюються зірки. Суспільство, яке не стоїть на місці, маркетинг майбутнього – все це створюється вже сьогодні, і для мене честь стояти біля витоків бізнесу і сприяти талановитим спеціалістам».

Віталій, адміністратор

Захоплення і хобі:
футбол, волейбол, настільний теніс
Що надихає у роботі в IC coworking:
«Займатися тим, що робить мене щасливим, отримувати задоволення від самого процесу та результатів – головне прагнення в моєму житті. Працювати в IC coworking, бути частиною гармонійної, доброзичливою і цілеспрямованої команди, приходити на допомогу людям – це справжнє задоволення для мене. Це робить мене щасливим».

Інна, адміністратор

Захоплення і хобі:
Зумба.
Що надихає у роботі в IC coworking:
«Пізнавати все нове. Коворкінг – це ноу-хау, і мені подобається стояти біля витоків проекту. Мене надихає атмосфера і можливість бути причетною до ком'юніті успішних та креативних проектів, створюючи комфорт і затишок».

Хочете стати частиною сім'ї IC coworking?

Залиште заявку і ми зв'яжемось з вами

Call back