fbpx

Що для нас важливо?

В IC coworking працюють емоційно відкриті, небайдужі, захоплені своєю справою, соціально відповідальні люди, які займають активну життєву позицію. Саме таких резидентів ми очікуємо бачити в своїх стінах. Адже члени сім'ї завжди схожі між собою, так як розділяють спільні цінності.

Baristo

Ефективність кожного резидента – у центрі уваги!

В IC coworking ми надаємо послуги високого класу для приватного, малого й середнього бізнесу: бухгалтерські, юридичні, організаційні. Ми створили невеликий, але повноцінний бізнес-інкубатор. Ми віримо, що ефективність роботи будь-якої людини залежить від того, наскільки ті завдання, які вона виконує їй властиві та знайомі. Ефективність роботи бізнесу полягає в тому, щоб він не розпорошувався на питання, які він не повинен виконувати. Він віддає їх на аутсорс, а сам зосереджений на виконанні того, в чому сильний. Можна займатися тим, що ти любиш і вмієш, наприклад, програмуванням, створенням реклами або копірайтингом, і все інше на місці, у коворкінгу, віддати на виконання професіоналам. Також ефективність наших резидентів підвищується за рахунок синергії, яку забезпечує їх плідний нетворгінг у стінах IC coworking.

E053BBF6-92EB-44FD-AE01-609245C01779

Атмосфера особистісної реалізації і можливості для lifelong learning

Ми вважаємо, що робота – це ще не все, що потрібно людині в житті. Ми впевнені, що кожній людині потрібно в житті якось ще себе проявляти, щоб відчувати власну реалізацію і самоповагу. Цього можна досягти тільки усвідомлено ставлячись до того, як ти живеш, з ким спілкуєшся, чому вчишся щодня, яким чином намагаєшся усвідомити, ким ти є у цьому світі і що хорошого можеш йому дати. Тому ми розгорнули повноцінний освітній майданчик, з активностями як у вузькопрофесійному навчанні, так і в напрямку особистісного зростання в стінах нашого коворкінгу.

60869B98-263C-4727-A0F3-B1893F6BF2E2

Хочете дізнатися більше про можливості для резидентів в IC coworking?

Залиште контакти – ми відповімо на всі ваші запитання та проведемо для вас міні-екскурсію коворкінгом.

Call back