Забронювати

Про нас

Мы - команда професіоналів, захоплених своєю справою. Основною метою нашої роботи є створення комфортних умов для всіх наших резидентів. Ми хочемо, щоб у нашому робочому просторі вони почували себе як вдома.

Наші резиденти бачать нашу турботу, підтримку, готовність допомогти і відповідають нам довірою, дружніми стосунками. Нам радісно бачити, як наші резиденти повертаються до нас знову і знову. Нам подобається, коли вони тепло говорять нам "привіт".

Ми любимо наших резидентів і ця любов взаємна:)

Наша команда

Юрій Федотов

Ідеолог і засновник коворкінгу IC Сoworking

“Я пишаюся командою IC coworking. Усвідомлено підходив до запрошення кожного її члена, в першу чергу, звертаючи увагу на тих людей, з якими мені самому було приємно спілкуватися. Я вибирав людей не стільки за їх професійними навичками, скільки за людськими якостями. Товариськість, відкритість, доброзичливість, бажання і готовність допомагати. Чому ці якості? Я прекрасно розумію, що конкурентною перевагою в нашому бізнесі є команда. Яким би прекрасним не був дизайн, ремонт, локація, технологічність., якщо ти приходиш в коворкінг, іі його адміністратор з тобою розмовляє крізь зуби, ти йдеш і ніколи не повертаєшся. Людям сьогодні потрібні позитивні емоції, відкритість, простота і щирість. І це ті якості, які готова дати нашим резидентам і гостям моя команда”.

Світлана Федотова

Керівний партнер, директор з розвитку бізнесу

Захоплення і хобі: навчання, спорт, подорожі

Що надихає в роботі в IC coworking? 

“Надихає концепція “coworking”! Це не просто квадратні метри – це ком’юніті, в якому кожен резидент має величезну перевагу для реалізації своїх проектів. Покоління щирих людей, які знають цінність “win-win”. Наша команда піклується про всі деталі. Життя стає яскравіше, коли бачиш як запалюються зірки. Суспільство, яке постійно вдосконалюється. Маркетинг майбутнього – усе це створюється вже сьогодні, і мені  пощастило стояти у витоків бізнесу і сприяти талановитим фахівцям”.

Віталій

Адміністратор

Захоплення і хобі : футбол, волейбол, настільний теніс. “Займатися тим, що робить мене щасливим, отримувати задоволення від самого процесу і результатів – головне прагнення в моєму житті. Працювати в IC coworking, бути частиною гармонійної, доброзичливої і цілеспрямованої команди, приходити на допомогу людям – це справжнє задоволення для мене. Це робить мене щасливим”.

Інна

Адміністратор

Захоплення і хобі: зумба
Що надихає в роботі в IC coworking?
«Пізнавати все нове. Коворкінг – це ноу-хау, і мені подобається стояти біля витоків проекту. Мене надихає атмосфера і можливість бути причетною до ком’юніті успішних і креативних проектів, створюючи комфорт і затишок ».